ALz-6U / AB repasovaný

Stručný popis: ALz-6U / AB – regulátor přetlaku zemního plynu

Dostupnost: skladem

Cena: 2 395 KčCena bez 21% DPH: 1 979 Kč

Výrobce: GMR CZ s.r.o.

Repasované regulátory plynu zasíláme výměnným způsobem. Po obdržení Vašeho vadného regulátoru ihned zasíláme opravený, pokud si nepřejete zaslat regulátor výměnným způsobem opravíme Vám regulátor do 7-10 dnů.

Použití:
Regulátory přetlaku plynu ALz-6U jsou určeny pro jednostupňovou samočinnou regulaci vstupního přetlaku zemního plynu na nižší výstupní přetlak.
Výstupní přetlak je udržován ve stanovené toleranci s ohledem na množství odebíraného plynu, kolísání tlaku plynu v potrubí a jiné nepříznivé vlivy.

Provedení: Jednostupňové
vstup MPa: 0,05-0,1
výstup KPa: 2
jm. výkon m3.h-1: 50
průtok max m3.h-1: 90
připojení vstup: DN 25
připojení výstup: DN 32
bezpečn. uzávěr: horní, dolní
pojistný ventil: ano
váha v kg: 5,5

 

Mějte na paměti že při montáži a uvedení plynového regulátoru je potřeba si nechat potvrdit záruční list odborným pracovníkem nebo firmou do kolonky "uvedení do provozu".

 

Montáž plynového regulátoru a uvedení do provozu vyžaduje speciální postup při jehož nedodržení je plynový regulátor poškozen a nefunční, při zjištění neodborné montáže a neodborného uvedení do provozu nebude následná reklamace uznána.

 


Proto je vyžadována montáž plynového regulátoru osobou nebo firmou oprávněnou pro manipulaci, montáž a servis plynových zařízení a seznámenou s postupy při montáži a uvedení plynového regulátoru do provozu. Tyto podmínky splňuje většina plynoservisů.