Regulátor plynu RP-6 - repasovaný

Dostupnost: skladem

Cena: 1 930 KčCena bez 21% DPH: 1 595 Kč

Výrobce: GMR CZ s.r.o.

Umístění Regulátor plynu RP-6 - repasovaný

Repasované regulátory plynu zasíláme výměnným způsobem. Po obdržení Vašeho vadného regulátoru ihned zasíláme opravený, pokud si nepřejete zaslat regulátor výměnným způsobem opravíme Vám regulátor do 7-10 dnů.

Použití:
Regulátory přetlaku plynu RP-6, RP-10 jsou určeny pro jednostupňovou samočinnou regulaci vstupního přetlaku zemního plynu na nižší výstupní přetlak.
Výstupní přetlak je udržován ve stanovené toleranci s ohledem na množství odebíraného plynu, kolísání tlaku plynu v potrubí a jiné nepříznivé vlivy.

Provedení: Jednostupňové
vstup MPa: 0,05-0,4
výstup KPa: 2
jm. výkon m3.h-1: 6
průtok max m3.h-1: 16
připojení vstup: Rp 1/2
připojení výstup: Rp 3/4
bezpečn. uzávěr: horní, dolní
pojistný ventil: ano
váha v kg: 2,8


 

Mějte na paměti že při montáži a uvedení plynového regulátoru je potřeba si nechat potvrdit záruční list odborným pracovníkem nebo firmou do kolonky "uvedení do provozu".

 

Montáž plynového regulátoru a uvedení do provozu vyžaduje speciální postup při jehož nedodržení je plynový regulátor poškozen a nefunční, při zjištění neodborné montáže a neodborného uvedení do provozu nebude následná reklamace uznána.

 


Proto je vyžadována montáž plynového regulátoru osobou nebo firmou oprávněnou pro manipulaci, montáž a servis plynových zařízení a seznámenou s postupy při montáži a uvedení plynového regulátoru do provozu. Tyto podmínky splňuje většina plynoservisů.